Olsztyn ponownie Mistrzem Polski Adwokatury w siatkówce

Drużyna Temida Olsztyn, reprezentująca Izbę Adwokacką w Olsztynie, zdobyła złoty medal podczas II Otwartych Mistrzostw Polski Adwokatury w siatkówce mężczyzn. Nasza drużyna obroniła tytuł mistrzowski wywalczony w 2015 r.

Turniej rozegrano w dniach 18-20 listopada 2015 r. w Krakowie. Nasz zespół podczas całego turnieju stracił zaledwie jednego seta – w finale z Silesian Lawyers. Pozostałe mecze (z Sudecką Palestą, Volley Częstochowa i OIRP Warszawa, a także w półfinale z Krakowską Palestrą) wygrał 2:0.

7. Pomorska Izba Adwokacka

Poza Mistrzostwami Polski Adwokatury, olsztyński zespół wygrał również klasyfikację o Puchar Prezesa NRA (najlepszy bilans punktów w każdym secie).

Skład naszego zespołu: Daniel Kupryjańczyk (kapitan), Bohdan Bieniek, Sebastian Cichy, Paweł Domżalski, Piotr Domżalski, Paweł Mąka, Wojciech Piłat, Cezary Wtulich.

Drużyna Temida Olsztyn, na co dzień występująca również w Olsztyńskiej Lidze Amatorów Siatkówki, składa się z adwokatów, radców prawnych, notariuszy, sędziów i prokuratorów.