HISTORIA IZBY

Dziekani Izby Adwokackiej w Olsztynie:

  1. Tadeusz Witkowski – 2 kadencje: 1951-1953; 1953-1956

  2. Stefan Gąsiorowski – 2 kadencje: 1956-1959; 1959-1964

  3. Władysław Kordasiewicz - 2 kadencje: 1964-1967; 1967-1970

  4. Ewaryst Grygiel - 2 kadencje: 1970-1973; 1973-1976

  5. Kazimierz Wyczesany – 1976-1979

  6. Wojciech Gryczewski – 3 kadencje: 1979-1983; 1983-1986; 1986-1989

  7. Rajmund Żuk – 2 kadencje: 1989-1992; 1992-1995

  8. Roman Kuczyński – 1995-1997

  9. Andrzej Kozielski – p.o. dziekana – 1997-1998

  10. Andrzej Kozielski – 2 kadencje: 1998-2001; 2001-2004

  11. Mirosława Pietkiewicz – 2 kadencje: 2004-2007; 2007-2010

  12. Andrzej Kozielski – 2010-2013

  13. Andrzej Kozielski – 2013-obecnie


KALENDARZ WYDARZEŃ



Kliknij w znacznik by przeczytać treść wydarzenia.