Rajd Rowerowy

        

Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie, Adwokat Stanisław Estreich - Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA oraz Dziekan ORA w Lublinie i Organizatorzy – Komandor Rajdu - adwokat Paweł Suskiewicz, Komandor honorowy - adwokat Krzysztof Pękalski serdecznie zapraszają w dniach od 15 do 18 czerwca roku do udziału w X Ogólnopolskim i XVIII Izby Adwokackiej w Lublinie rajdem rowerowo – motocyklowo - pieszym „Okuninka 2017”, na którym odbędzie się także szkolenie adwokackie.

Od kilku lat jako uczestników naszego rajdu poza rowerzystami serdecznie gościmy motocyklistów oraz pieszych, dla których i w tym roku przygotowaliśmy specjalne trasy pod opieką profesjonalnego przewodnika turystycznego.

W tym roku zapraszamy nad Jezioro Białe, które jest jednym z największych jezior Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Woda jest tutaj bardzo czysta a dostęp do jeziora możliwy jest ze wszystkich stron. Znakomite usytuowanie i niepowtarzalny mikroklimat sprawią, że uczestnicy naszego rajdu spędzą tu niezapomniane chwile. W trakcie naszego spotkania można też zwiedzić Włodawę – miasto trzech kultur i religii, z barokowym zespołem kościelno-klasztornym z XVIII w., cerkwią prawosławną z XIX w. oraz dawnym zespołem synagogalnym z XVIII w. a także Czworobokiem – miejscem pojedynku Wołodyjowskiego z Bohunem, Adampol – pałacyk myśliwski Zamoyskich, Chełm – miasto wielu zabytków i unikalnych podziemi kredowych a także teren byłego obozu zagłady i Izbę Pamięci w Sobiborze.

Można też podziwiać Sobiborski Park Krajobrazowy z śródleśnymi jeziorami i rezerwatami, malowniczy Bug – stanowiący granicę państwową Polski z Białorusią i Ukrainą, Poleski Park Narodowy z fragmentem lasotundry.

Tego roku będzie nas gościł Hotel SPA „Rusałka”, w standardzie czterogwiazdkowym, który dysponuje dobrze wyposażonymi, komfortowymi dwu i trzyosobowymi pokojami. Gospodarze gwarantują atmosferę szczerej gościnności, gdzie każdy Rajdowiec znajdzie chwilę wytchnienia.

Zakwaterowanie do poszczególnych pokoi będzie dokonywane tylko przez organizatorów w zależności od terminów i liczby zgłoszonych uczestników, oczywiście w miarę możliwości z uwzględnieniem sugestii uczestników.

Zgłoszenia wraz z dokonanymi wpłatami należy przesłać adwokatowi Pawłowi Suskiewiczowi /Kancelaria Adwokacka w Biłgoraju, ul. Kościuszki 31 lokal 6, kod 23-400,
tel./fax 84 686-25-29, kom.: 728-828-995, e-mail: kasp@vp.pl/, pocztą, faksem, najdogodniej
e-mailem, wypełniając kartę zgłoszenia.

Z dużą satysfakcją informujemy Państwa, że koszt uczestnictwa w imprezie obejmujący 3 noclegi w komfortowym hotelu nad brzegiem Jeziora Białego ze śniadaniami
w formie bufetu, wynosi jedynie 680 zł od osoby /dzieci do lat 3 gratis/ i zawiera także:

-           dwie kolacje grillowe, w tym jedną z udziałem zespołu muzycznego,

-           uroczysty bal Dziekańsko-Komandorski z udziałem DJa – wodzireja,

-           ubezpieczenie NNW,

-           udział w szkoleniu zawodowym,

-           upominki rajdowe,

-           poczęstunek i atrakcje na trasach rajdu.

Wpłatę należy dokonać na wyodrębnione konto Adwokata Pawła Suskiewicza – Bank PKO BP 1. Oddział w Biłgoraju nr 21 1020 5385 0000 9502 0095 1822 z dopiskiem „Okuninka 2017” do dnia 31 maja 2017 roku.

Istnieje możliwość przyjazdu i udziału w rajdzie i szkoleniu bez zakwaterowania

z uczestnictwem tylko w Balu „Dziekańsko-Komandorskim”, kolacjach grillowych i trasach rowerowych, motocyklowych lub pieszych. Wpisowe wynosi w takim wypadku 420 zł od osoby /dzieci do lat 3 gratis/.

Szczegółowa tematyka szkolenia podana będzie w późniejszym terminie i obejmować będzie problematykę etyki zawodu adwokata a także zagadnienia z medycyny sądowej.
 Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 6 pkt wymaganych regulaminem NRA.

Gospodarze Rajdu i szkolenia zawodowego gwarantują uczestnikom piękne krajobrazy, miły i przyjazny klimat, odpowiedni standard, znakomite warunki do odpoczynku, aktywnego wypoczynku i uprawiania innych sportów niż kolarstwo a nadto udział w atrakcyjnym szkoleniu zawodowym.

Przebieg poszczególnych odcinków i tras rowerowych, motocyklowych lub pieszych może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i szczegółowo będzie przedstawiony przy inauguracji rajdu.  

 

Serdecznie zapraszamy!

 

/-/ Adw. Stanisław Estreich

 

- Formularz zgłoszeniowy

 

PROGRAM X Ogólnopolskiego i XVIII Izby Adwokackiej w Lublinie rajdu
„Okuninka 2017”:

 

1.         dnia 15 czerwca 2017 roku (czwartek) „Boże Ciało”

godz. 13:00               przybywanie uczestników rajdu i seminarium

godz. 15-16:00         trasa rowerowa, motocyklowa lub piesza nr 1

godz. 19:30               kolacja przy ognisku – tradycyjnie mile widziane oryginalne
i regionalne smakołyki serwowane przez uczestników (np. sery, oscypki, wędliny, śledzie, smalce, ogórki małosolne, piróg gryczany i inne specjały, w tym nalewki)

 

2.         dnia 16 czerwca 2017 roku (piątek)

godz. 8:00                 śniadanie

godz. 9:00                 wykład

godz. 10:00               odprawa i wyjazd na trasę nr 2

godz. 16:00               przypuszczalne przybycie do ośrodka

godz. 19:30               Bal Dziekańsko-Komandorski z udziałem DJa

 

 

3.         dnia 17 czerwca 2017 roku (sobota)

godz. 8:00                 śniadanie

godz. 9:00                 wykład

godz. 10:00               odprawa i wyjazd na trasę nr 3

godz. 16:00               przypuszczalne przybycie do ośrodka,

godz. 19:30               kolacja grillowa z udziałem zespołu rockowego

 

4.         dnia 18 czerwca 2017 roku (niedziela)

godz. 8:00                 śniadanie

godz. 9:00                 odprawa i wyjazd na trasę nr 4

godz. 13:00               przypuszczalne przybycie do ośrodka

godz. 14:00-16:00   pożegnanie uczestników.

 


KALENDARZ WYDARZEŃKliknij w znacznik by przeczytać treść wydarzenia.