Togagolf - zaproszenie

Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie serdecznie zaprasza adwokatów i aplikantów adwokackich z przyjaciółmi w dniach 16-17 września 2017 na pole golfowe w Naterkach k/Olsztyna na XVIII Ogólnopolski Turniej Adwokatów TOGAGOLF 2017.

TOGAGOLF to impreza zarówno dla tych, którzy nigdy nie mieli w ręce kija golfowego jak i dla osób, które uprawiają tą dyscyplinę. Jest imprezą dedykowaną adwokatom ale od lat poza klasyfikacjami adwokatów – prawników, prowadzona jest klasyfikacja open obejmująca wszystkich uczestników.

W sobotę zostanie rozegrany XVIII TOGAGOLF 2017, a w niedzielę turniej TOGAGOLF REWANŻ. Szczególnie zachęcamy do rywalizacji członków Palestry w VI Mistrzostwach Izb Adwokackich w Golfie.

Dla osób nie uczestniczących w turnieju organizujemy Akademię Golfa (pod okiem instruktora) i konkursy. Uczestnicy Akademii będą mogli spróbować swych sił na 6 dołkowym polu. Wieczorem tradycyjna wspólna kolacja przy muzyce.

Na polu golfowym Mazury Golf & Country Club w Naterkach k/Olsztyna spotykamy się już po raz osiemnasty. Jak co roku honorowy patronat nad turniejem objął - Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA adw. Stanisław Estreich i Dziekan ORA w Olsztynie adw. Stefan Salamon.

Więcej informacji jest na stronie www.togagolf.pl

Zapraszam

 

adw. Jerzy Dobrzański

Wicedziekan ORA w Olsztynie

 

kontakt:  tel.604273653;

mail: mailto:j.dobrzanski@adwokaci.olsztyn.pl


KALENDARZ WYDARZEŃKliknij w znacznik by przeczytać treść wydarzenia.