XXIX MISTRZOSTWA NARCIARSKIE ADWOKATURY

W dniach 16-19 lutego 2012 r. w Krynicy odbyły się XXIX Mistrzostwa Narciarskie Adwokatury pod patronatem Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej adw. Andrzeja Zwary.

W zawodach startowało ponad 200-tu zawodników.
Na czele ze mną naszą Izbę reprezentowało pięciu adwokatów:
Magdalena Brzozowska, Andrzej Kempa, Rafał Rutecki, Zbigniew Terlik oraz pięciu aplikantów. Dodatkowo dużym wsparciem dla naszej reprezentacji był udział w zawodach Bożeny Kozielskiej.

Ogromnym sukcesem adw. Magdaleny Brzozowskiej było ponowne zdobycie tytułu „Mistrza Polski” w slalomie gigancie.
W tej samej konkurencji adw. Rafał Rutecki ponownie zdobył III miejsce.
Adwokat Andrzej Kempa zajął III miejsce w biegu narciarskim oraz II miejsce w dwuboju narciarskim – w slalomie gigancie i biegach narciarskich.

Pozostali uczestnicy naszej drużyny zdobyli również szereg punktów, co miało wpływ na klasyfikacje ogólną.
Zajęliśmy IV miejsce na 17 sklasyfikowanych Izb za Krakowem, Lublinem i Warszawą.
Określono nas jako „najbardziej góralską Izbę z północy”.

Już teraz serdecznie zapraszam do udziału w XXX Mistrzostwach Narciarskich Adwokatury , które odbędą się w przyszłym roku.

W imieniu własnym oraz wszystkich członków Izby Olsztyńskiej pragnę pogratulować dużego sukcesu uczestnikom Mistrzostw, dziękując jednocześnie za duże zaangażowanie i wolę walki.