Relacja z Mistrzostw Narciarskich

Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie uprzejmie informuje, iż w dniach  1 – 4 marca 2018 r.  odbyły się  XXXV Jubileuszowe Narciarskie Mistrzostwa Adwokatów  w Szklarskiej Porębie, które zorganizowała  Izba  Wałbrzyska.

Tegoroczne Mistrzostwa zbiegły się w  czasie z Obchodami 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej.

Z tej okazji  organizatorzy Mistrzostw postanowili uświetnić ten Jubileusz masowym biegiem 100-lecia Adwokatury, w którym uczestniczyło 100 adwokatów. Bieg  ten o  dystansie 7 kilometrów    odbył się w ramach 42 Biegu Piastów w Jakuszycach.   W  biegu tym   uczestniczyli reprezentanci naszej Izby.  W swoich kategoriach adw. Andrzej  Kempa zajął II miejsce, zaś adw. Andrzej Kozielski oraz  w kategorii gości  notariusz Bożena Kozielska  zdobyli IV miejsca  . Nasi reprezentanci  wypadli również  dobrze w slalomie gigancie oraz w dwuboju  narciarskim.  Adw. Andrzej Kempa zajął II miejsce,  zaś adw. Andrzej Kozielski był na III miejscu. W kategorii gości  notariusz Bożena Kozielska zajęła III miejsce. W Mistrzostwach debiutował adw. Marek Gawryluk, który zaliczył slalom gigant.

Relacja z wydarzenia zamieszczona przez Okręgową Radę Adwokacką w Wałbrzychu w linku poniżej: