Sprawozdanie z rajdu Zamość 2018

W niedzielę 3 czerwca 2018 r. zakończył się XI Ogólnopolski Rajd Adwokacki „ZAMOŚĆ 2018”. Rajd był spotkaniem osób   doceniających przyjemność w aktywnym spędzaniu wolnego czasu oraz towarzyskiego kontaktu z adwokatami z całej Polski.

Uczestniczyło w nim ponad 100 osób. Z Izby Adwokackiej w Olsztynie w rajdzie wzięli udział adwokat Andrzej Kozielski wraz z Bożeną Kozielską, adwokat Andrzej Kempa wraz z Danutą Kempa, adwokat Paweł Łobacz z córką i synem.

Od czwartku do soboty uczestnicy zwiedzali głównie na rowerach, ale także pieszo i na motocyklu Zamość, Roztocze i Wyżynę Lubelską. W ciągu 3 dni rajdu rowerzyści zaliczyli ponad 150 km przepięknych tras rowerowych.

Ważnym i    historycznym akcentem   rajdu była uroczystość powołania do życia KLUBU ROWEROWEGO ADWOKATURY POLSKIEJ. Wydarzenie to, wpisało   się   także    w       cykl imprez towarzyszących obchodom 100-ej rocznicy Odrodzonej Adwokatury Polskiej.

Renesansowy Rynek Wielki w Zamościu stał się miejscem ogłoszenia i podpisania Aktu Założycielskiego Klubu. Dokument ten sygnowali adwokaci założyciele w osobach Andrzeja Kozielskiego, Pawła Surmacza i Cezarego Lipko, którego wybrano Prezesem Klubu.

Regulamin Klubu został uroczyście podpisany przez założycieli oraz adwokata Witolda Rychter i adwokata Andrzeja Kempę.

 

 

Adw. Andrzej Kempa

 

 

 

 

 


KALENDARZ WYDARZEŃKliknij w znacznik by przeczytać treść wydarzenia.