Spotkania z cyklu „Olsztyn Kultura Adwokatura”

 

Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu
i Wizerunku w ramach cyklu Olsztyn Kultura Adwokatura kontynuuje organizację wydarzeń kulturalnych.   

 

 

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Olsztyn Kultura Adwokatura” miało miejsce w dniu 1 grudnia 2023 r. w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie, podczas którego adwokaci oraz aplikanci adwokaccy z Izby Adwokackiej w Olsztynie uczestniczyli w koncercie symfonicznym między innymi w wykonaniu solistki Izabeli Buchowskiej w towarzystwie Orkiestry Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod batutą maestro Szymona Steca.  

W tym miejscu ponownie kierujemy serdeczne podziękowania Dyrektorowi Naczelnemu i Artystycznemu Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie Panu Januszowi Cieplińskiemu, muzykom oraz całej załodze za możliwość zorganizowania spotkania
i uczestniczenia w tak wspaniałym wydarzeniu.

Kolejne spotkanie miało miejsce w ubiegłą sobotę, dnia 27 kwietnia 2024 r. Tym razem członkowie i członkinie Izby Adwokackiej w Olsztynie mieli okazję uczestniczyć w spektaklu teatralnym reżyserii Jarosława Kiliana pt. "Balladyna", który odbył się w Teatrze im. Stefana Jaracza
w Olsztynie.

Spektakl został wystawiony na podstawie dramatu romantycznego napisanego przez Juliusza Słowackiego. "Balladyna" okazała się historią pełną napięcia i dramatycznych zwrotów akcji. W ciągu spektaklu widzowie byli świadkami emocjonujących dialogów i intensywnych scen, które ukazywały nie tylko walkę o władzę, ale także moralne dylematy głównych bohaterów.

Pragniemy serdecznie podziękować Panu Dyrektorowi Naczelnemu Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie Panu Pawłowi Dobrowolskiemu, współpracownikom, aktorom za możliwość zorganizowania tego spotkania i uczestniczenia w wieczorze pełnego kultury i sztuki.

Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy sympatyków sztuki i kultury na kolejne spotkanie w ramach cyklu Olsztyn Kultura Adwokatura, które odbędzie się już jesienią 2024 r.

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie

Adw. Stefan Salamon

Organizator Wydarzeń w ramach OKA

Adw. Joanna Dowgwiłłowicz

Galeria


KALENDARZ WYDARZEŃKliknij w znacznik by przeczytać treść wydarzenia.